Na Silvestra ani kvapka na zmar

Amíci myslia na slovenského Silvestra a posielajú nápad za milión!

Amíci myslia na slovenského Silvestra a posielajú nápad za milión!
Zabudnite na prípitok so Zlatou Zuzanou alebo s horčičákom! Je tu nový hit pohár RedNek!

Americký nevkus, ktorému úplne podľahla krajina, kde dnes neznamená zajtra, má silvestrovskú logiku. Lebo aj americkí opilci sú len ľudia ako tí naši.
Túžili roky po pohároch, ktoré by mohli nosiť vo všetkých možných uhloch sklátených postáv a nevyliať ani kvapku. Svetlo na konci tunela jasne žiari v podobe skleného hitu – pohárov RedNek!
Sú to obyčajné kompótové poháre s viečkom a dole s rúčkou. Hodia sa do každej opitej dlane. Veď len na amrickom trhu sa ich tento rok predalo od marca za päť miliónov dolárov. A nie sú najlacnejšie.
Firma Carson Home Accents priznáva výrobné náklady 6,50 amerického dolára a na trhu sa predáva jeden pohár zhruba po 15 dolároch.

Výmysel, ktorý tróni ako číslo jedna medzi sklom v USA, sa zrodil v hlave nezávislého dizajnéra Okie Morrisa (43). Využíva staré veci a chce im dať nový smer. Morris prilepil tradičný kompótový pohár na sklenený stojan na sviečky.
Pridal hore na pohár zatváracie viečko, aby sa veľmi víno a šampanské nevylievalo. Tradičné domáce umenie na spôsob hamburgeru pod názvom RedNek sa predáva po desatisícoch.

Morris myslel na Amíkov do dôsledkov. Teda na ich dodržiavanie litery zákona a úpenlivú snahu pochváliť sa pred susedmi s hitom, ktorí vlastnia. Alkohol môžete po uliciach v USA nosiť zabalený v nepriehľadnom papierovom vrecku. Ak teda chcete zbehnúť k susedovi, ukázať mu, že máte super hit RedNek, z ktorého po americky najlepšie chutí víno, ako preniesť čašu, aby sa z nej nevylialo? No v kompoťáku s viečkom na nôžke! King Kong bledne závisťou!

Takže Slováci, máte doma kompoťáky, lepidlo na sklo, nepotrebný svietnik. Ukážme Amerike, že nie sme horší ako ona! Na Silvester, sviatok stáda, si pripite presne s takýchto pohárov!

Zdroj: www.cnn.com

Gzoznam.sk, prehľadný, triedený a kontrolovaný katalóg firiem a živnostníkov. Katalóg plný funkcií a prekvapení. Register firiem, ktorý sa neustále zlepšuje.

Prihláste sa na odber newsletteru.

Odporúčané firmy

Losstav

K základom spokojného bývania ...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy ...

Overené zákazníkmi

Nábytok Rosina

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Stavebná firma Scandi Haus SK

Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spolo...