Sodoma, gomora ...

Sodoma, gomora. Plzenský Prazdroj by mohli kúpiť Číňania alebo Japonci. všetko ako dôsledok podmienečného predaja novému majiteľovi. Chudák Švejk, ešte že nežije, lebo by vstal z mŕtvych a nie na Belehrad, ale na Európsku komisiu by vyštartoval, že túto chruňovinu odobrila :o(((
 
Autor: Milan Nemec

Netreba sa tralalákať do Ríma ...

Netreba sa tralalákať do Ríma, aby ste zažili nevšedné zážitky. Náš slovenský Rím a blízke okolie Trnavy stojí za to navštíviť. No čo by ste povedali na to, okoštovať medoviny a včeloviny, ktoré dali celému svetu na frak. Navštíviť vinárstva, čo ponúkajú nevšedné snúbenie výborných mokov s jedlom alebo bio vína, ktoré ohúraja svojou statočnosťou. Zastaviť sa v chrámoch, čo môžu Trnave závidieť všetky mestá na Slovensku. Dať si kávu a zákusok v bývalej ordotoxnej synagóge, naplnenej neuveriteľnou duševnou atmosférou. Zahrať si golf a nemusieť mať výstroj, ani pocit hanby, že ste na úplnom začiatku. Pozrieť si Smolôenice a jeho zámok, kam sa normálne ľudia nedostanú. A je tam ešte toho kurioózneho a zaujímavého na mraky.
 
Autor: Milan Nemec

03.15 - bláznivý kohút od susedov...

03.15 - bláznivý kohút od susedov ako vžyd usúdil, že už je ráno a začal kukiríkať svojim chrapľavým adolescentných hlasom. Zobudil drozdy, ktoré sa k nemu pridali. Postupne behom desiatich minút hore všetky operence, okrem lastovičiek, ktoré sú sveta skúsené a nenechajú sa len tak nachytať. Krátko pred svitanim pod oknami začali niečo riešiť mačky. Asi majú už ruju, alebo vypukla prvá svetová mačacia vojna. Okolo pol siedmej uličná dirigentka tetka Magda, ktorej odrástli všetky tri vnúčence a serú na ňu, zacítila stareckú potrebu niečo nahlas a výrazne radiť stavbárom, ktorí práve dorazli z východu, či odkiaľ a včera výdatne oslavovali veľké futbalové víťazsztvo nad Nemcami. Nasrala chlapov ako len dokáže premúdrená dokáže nedocenená a osamelá starena. Keď odišla uzurpátorka ulice, spustili karbo brúsku a vŕtačku. Nech asi vieme, akí sú pracovití. Pekný deň a celý týždeň želáme a nech Vás podobné zlo obchádza :o)))
 
Autor: Milan Nemec

Gzoznam.sk, prehľadný, triedený a kontrolovaný katalóg firiem a živnostníkov. Katalóg plný funkcií a prekvapení. Register firiem, ktorý sa neustále zlepšuje.

Prihláste sa na odber newsletteru.

Odporúčané firmy

Losstav

K základom spokojného bývania ...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy ...

Overené zákazníkmi

Nábytok Rosina

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Stavebná firma Scandi Haus SK

Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spolo...