Kto sme:

Vydavateľstvo GaarpMedia s.r.o., Bratislava je etablovaná firma, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už niekoľko rokov. Doteraz sme vydali mapy všetkých väčších miest na Slovensku a zhruba 250 máp miest v Českej republike. Prevádzkujeme tiež internetový portál www.gzoznam.sk, ktorý je zoznamom prevažne slovenských firiem a podnikateľov. Predávame inzertné plochy do reprezentačných máp, kalendárov, na internetovom katalógu firiem www.gzoznam.sk a iných produktov na území celého Slovenska.

Čo chceme:

Udržiavať usporiadanú kultúru orientovanú na ľudí a ich hodnoty. Trváme na úprimnosti, čestnosti a etickom správaní sa vo všetkom čo robíme. Správame sa k ľuďom tak, ako si želáme aby sa oni správali k nám. Sme zodpovedným partnerom pre našich zákazníkov a zázemím pre našich zamestnancov. Neustále sa snažíme každým dňom sa zlepšovať, a to jednako osobnostne ako aj produkty ktoré ponúkame.

 

Gzoznam.sk, prehľadný, triedený a kontrolovaný katalóg firiem a živnostníkov. Katalóg plný funkcií a prekvapení. Register firiem, ktorý sa neustále zlepšuje.

Prihláste sa na odber newsletteru.

Odporúčané firmy

Losstav

K základom spokojného bývania ...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy ...

Overené zákazníkmi

Nábytok Rosina

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Stavebná firma Scandi Haus SK

Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spolo...