DATex RS

DATex RS
DATex RS 0 5 0

Priemer 0 Hodnotenie

Vaše hodnotenie

2 I.Hatvaniho, Rimavská Sobota 979 01, Slovakia

0903 253 627

Predávame a opravujeme počítače, notebooky a periférne zariadenia k nim - dlhoročne a v prijateľných cenách. Venujeme sa aj predaju a servisu registračných pokladní EURO a QUORION, fiskálnych tlačiarní EFox - v podstate od začiatku ich nasadzovania.

Typ:
Služby
Kategórie:
Hlavné info

Firma DATEX RS, s.r.o. bola zapísaná do obchodného registra 19.06.2013. Základom jej existencie je pobočka bývalej firmy DATex Lučenec, s.r.o., od ktorej kúpila túto pobočku spolu so záväzkom ďalej pôsobiť v meste Rimavská Sobota a jeho blízkom, či vzdialenejšom okolí. Zároveň s kúpou pobočky ako takej prevzala na seba aj pokračovanie v obchodných vzťahoch, ktoré boli začaté pobočkou firmy DATex Lučenec s.r.o. počas jej viac ako 20-ročného pôsobenia v meste Rimavská Sobota, nakoľko sa v poslednej dobe ustálila svojim personálnym obsadením. Pôvodná firma DATex Lučenec, s.r.o. zostala pôsobiť v jej sídle v Lučenci na Železničnej ulici č.35. Firma DATEX RS, s.r.o. je regionálnym nástupcom firmy DATex Lučenec, s.r.o. , teda má aj zodpovedajúci rozsah ponúkaného sortimentu a služieb. Zameriavame sa na predaj kancelárskej a výpočtovej techniky vrátane notebookov a tabletov od renomovaných svetových výrobcov (ACER, ASUS, FUJITSU, HP, LENOVO, SAMSUNG, TOSHIBA), registračných pokladní ELCOM a QUORION, fiskálnych tlačiarní ELCOM, periférnych zariadení – tlačiarní, skenerov, multifunkčných zariadení, príslušenstva, externých úložných zariadení a spotrebného materiálu. Sme schopní uspokojiť požiadavky zákazníkov pri vybavovaní kancelárií, domácností, či obchodov týmito zariadeniami s možnosťou ich inštalácie na mieste. Podľa potreby tiež zaškolíme obsluhujúci personál. Sme predajcom antivírusových produktov firmy ESET a skladového software firmy MK-SOFT. Poskytujeme tiež pozáručný servis kancelárskej a výpočtovej techniky – kopírovacích strojov, tlačiarní, multifunkčných zariadení, faxov, počítačov, notebookov, LCD monitorov a registračných pokladní ELCOM a QUORION. Uprednostňujeme vykonávanie tohto servisu v sídle našej predajne, kde máme odpovedajúce technické a materiálne zabezpečenie. V predajni ponúkame okrem iného originálny, resp. kompatibilný alebo renovovaný spotrebný materiál v nadštandardnej kvalite nakupovaný na základe viacročných skúseností od overených a tradičných dodávateľov, ktorí dlhodobo pôsobia na našom, alebo zahraničnom trhu. Prípadné nedostatky sa snažíme v rámci možností riešiť v čo najkratšom čase. Pri nákupe tohto materiálu u nás by ste mali počítať so skúsenosťou nielen nás, predajcov, ale aj nás ako dlhoročných užívateľov týchto produktov. Verím, že sa Vám u nás bude páčiť a budete sa ku nám vracať na základe spokojnosti a dôvery, o ktorú sa dlhodobo snažíme. Vopred ďakujem za Vaše pripomienky a návrhy, ktoré môžu zlepšiť našu vzájomnú spoluprácu. Ďakujem za Váš záujem Ing.Ladislav Lukačko, konateľ DATEX RS, s.r.o

  • IČO:
  • 47190396

Videá

Gzoznam.sk, prehľadný, triedený a kontrolovaný katalóg firiem a živnostníkov. Katalóg plný funkcií a prekvapení. Register firiem, ktorý sa neustále zlepšuje.

Prihláste sa na odber newsletteru.

Odporúčané firmy

Losstav

K základom spokojného bývania ...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy ...

Overené zákazníkmi

Nábytok Rosina

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Stavebná firma Scandi Haus SK

Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spolo...