CEREGEM Trenčín

CEREGEM Trenčín
CEREGEM Trenčín 0 5 0

Priemer 0 Hodnotenie

Vaše hodnotenie

25 Jilemnického, Trenčín 911 01

0904 577 325, 0914 2

Spoločnosť CERAGEM Co. Ltd , bola založená v roku 1998 a je vedúcim výrobcom vysoko kvalitných termo-akupresúrnych masážnych lôžok na svetovom trhu. Spoločnosť Ceragem sa dlhodobo usiluje zabezpečiť zdravší život pre každého, pre celú rodinu. Ich pr

Typ:
Výroba
Kategórie:
Hlavné info
Spoločnosť CERAGEM Co. Ltd , bola založená v roku 1998 a je vedúcim výrobcom vysoko kvalitných termo-akupresúrnych masážnych lôžok na svetovom trhu.
 
Spoločnosť Ceragem sa dlhodobo usiluje zabezpečiť zdravší život pre každého, pre celú rodinu. Ich prístup sa zakladá na aplikácii vedy do alternatívnej medicíny.
 
CERAGEM je mladá, zdravá a ambiciózna spoločnosť.
 
Spoločnosť má svoje produkty založené na báze uspešného využitia unikátnej marketingovej stratégie, ktorej základom je ponuka ČASOVO NEOBMEDZENÉHO BEZPLATNÉHO VYSKÚŠANIA výrobku ešte pred samotným nákupom. Počas doby pôsobenia na trhu CERAGEM získal mnohé ocenenia, nominácie na najlepší produkt roka a viacero certifikátov akosti.
  • IČO:
  • 36805874

Videá

Gzoznam.sk, prehľadný, triedený a kontrolovaný katalóg firiem a živnostníkov. Katalóg plný funkcií a prekvapení. Register firiem, ktorý sa neustále zlepšuje.

Prihláste sa na odber newsletteru.

Odporúčané firmy

Losstav

K základom spokojného bývania ...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy ...

Overené zákazníkmi

Nábytok Rosina

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Velkoobchod MFP papier

Hlavnou činnostou našej firmy je vypraco...

Stavebná firma Scandi Haus SK

Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spolo...